co wspomaga odchudzanie

Co wspomaga odchudzanie? Podstawą dla trwałego i pozbawionego skutków ubocznych schudnięcia jest zdrowa dieta. Jeśli już taką dietę masz, to możesz się zastanowić, jak jeszcze wzmocnić jej efekty, jak przyśpieszyć proces powrotu do swojej idealnej wagi. Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych pomysłów. Po pierwsze – biegaj interwały. Trening interwałowy to ćwiczenia w których bardzo intensywny ruch (na ok. 90% naszych maksymalnych możliwości) wykonujemy naprzemiennie z ruchem znacznie spokojniejszym. Run intensywny wykonujemy na tak zwanym „niepełnym wypoczynku”, czyli ta przerwa wypoczynkowa nie może być zbyt długa. Jak biegać interwały wyjaśnia poniższe video (oczywiście sposobów biegania interwałów jest wiele, instrukcja z filmu to tylko przykład jak możesz się za to zabrać).

co wspomaga odchudzanie

To co jest istotne dla nas, to że trening interwałowy ma znacznie silniejsze działanie odchudzające niż klasyczne ćwiczenia – po prostu znacznie silniej pobudza ciało do wysiłku, a więc również do intensywniejszej przemiany materii.

Po drugie – stosuj naturalne suplementy. Może to być na przykład olej z lnu lub również skuteczny ocet jabłkowy. Oba te środki mają charakter termogeniczny, czyli pobudzają organizm do szybszej przemiany materii i spalania tłuszczu.

Z innych naturalnych wspomagaczy, możesz wykorzystać również takie jak kofeina zawarta w kawie, a najlepiej zieloną kawę, czy guaranie, oraz ostre przyprawy takie jak chilli, curry czy cynamon.

Mało znanym sposobem na wspomaganie jest również… zwiększenie spożycia białka. Wiele badań wskazuje na to, że obecnie przyjęte normy zalecanego spożycia białka na dzień są nieadekwatne i jesteśmy w stanie jeść go znacznie więcej bez żadnych skutków ubocznych. A jednocześnie wiecej białka skłania organizm do redukcji tłuszczu. Ze względów praktycznych dobrą formą uzupełnienie białka jest odzywka białkowa, do kupienia w sklepie dla kulturystów. No i nie zapominajmy o absolutnie niezbędnym wspomaganiu odchudzania jakim jest woda. Bez względu na to, na jakiej diecie jesteś, pij więcej wody niż zazwyczaj.

Zobacz inne artykuły...

 
 

Bezpieczne odchudzanie

bezpieczne odchudzanie z zieloną kawą

GREEN COFFE plus to preparat NATURALNY, a co za tym idzie, bezpieczny! Możesz odchudzać się dzięki niemu, aż osiągniesz pożądane efekty. Jego ogromną zaletą jest to, że posiada największą na naszym rynku dawkę ekstraktu.

Lepszy metabolizm

lepszy metabolizm z green coffee

Odchudzanie się z GREEN COFFE plus to przyjemność, bo poprawia on Twój metabolizm. Nie musisz więc katować sie dietami. Dodatkowo zawarte w ziarnach kawy polifenole pomagają oczyszczać Twój organizm z wolnych rodników, a więc spowalniają proces starzenia!

Wpływ na zdrowie

wpływ na zdrowie i odchudzanie

Już od dawien dawna wiadomo było jak korzystnie zielona kawa działa na układ krwionośny i pokarmowy. Gdy odkryto, że posiada do tego jeszcze właściwości odchudzające, stała się ona hitem.